Застосування інформаційних технологій для визначення транспортних кореспонденцій жителів міста

Прийнято: Березень 28, 2017
Автори:
Національний університет "Львівська політехніка", кафедра транспортних технологій

Запропоновано модель формування матриці кореспонденцій жителів міста між зонами дії антен стільникового зв’язку та вибору альтернативних варіантів маршрутів громадського транспорту, що сполучають ці зони.

1. Norbert, Oppenheim Urban Travel Demand Modeling [Text] / Oppenheim Norbert.– John Wiley and Sons, 1995. – 480 p.

2. Public Transport Assignment [Text]. – Department for Transport, Transport Analysis Guidance. – London, 2013. – 23 p.

3. Денисенко О. В. Аналіз методів моделювання процесів функціонування міської пасажирської транспортної мережі / О. В. Денисенко, Н. С. Бубиніна //Інноваційні технології та перспективи розвитку транспорту, автомобільної і дорожньо-будівельної галузей промисловості (іноземними мовами): зб. матеріалів конференцій. – Харків: Цифра принт, 2011. – С. 22–26.

4. Брайловский Н. О. Моделирование транспортных систем /Н. О. Брайловский, Б. И. Грановский. – М.: Транспорт, 1978. – 124 с.

5. Гецович Є. М. Коригування матриці транзитних транспортних кореспонденцій у центральних частинах міст / Є. М. Гецович, Д. В. Засядько, В. М. Панін // Вестник ХНАДУ. – 2013. – Вып. 61–62. – С. 60–63.

6. Sheffy, Y. Urban Transportation Networks. Equilibrium Analisis with Mathematical Programming Methods [Text] /Y. Sheffy. – Engelwood Cliffs: Prentice-Hall, 1995. – 400 p.

7. Гецович Е. М. Транспортное райониро-вание мегаполисов и расчет маршрутов реализации корреспонденций / Гецович Е. М., Засядь-ко Д. В. // Совершенствование организации дорожного движения и перевозок пассажиров и грузов: сборник тез конференции. – Минск, 2010. – С. 26–33.

8. Berlingerio M. AllAboard: a system for expioring urban mobility and optimizing public transport using cellphone data / M. Berlingerio, F. Calabrese, G. Di Lorenzo, R. Nair, F. Pinelli, M. L. Sbodio // Mobile Phone Data for Development: The main conference on the scientific analysis of mobile phone datasets. – Italy, 2013. – P. 379–411.

9. Білоус А. Б. Визначення оптимального методу дослідження рухомості населення / Білоус А. Б., Демчук І. А. // LXXІ наукова конф. проф.-викл. складу, асп., студ. НТУ: тези доповідей. – К., 2015. –С. 52710. Пат. № 23702 Україна, МПК HO4M 11/00. Спосіб залучення населення до участі у суспільних громадських явищах волевиявлення / Ю. С. Рахубовський, Є. К. Вільковський. – 3 с.