Редакційна політика відкритого доступу журналу розроблена на основі рекомендацій та стандартів Будапештської ініціативи відкритого доступу (Budapest Open Access Initiative's definition of Open Access).
Журнал використовує поняття «відкритого доступу», що наведене в офіційних документах Будапештської ініціативи відкритого доступу.
Під «відкритим доступом» до рецензованої наукової літератури, мається на увазі вільний публічний доступ в мережі Інтернет, що дозволяє будь-якому користувачеві читати, завантажувати, копіювати, поширювати, здійснювати друк, пошук, або посилання на повні тексти статей, сканувати їх для індексації, передавати їх як дані в програмне забезпечення, або використовувати їх для будь-яких інших законних цілей, без фінансових, юридичних чи технічних бар'єрів, за винятком тих, що пов'язані із особистим доступом користувача до мережі Інтернет. Єдиним обмеженням стосовно відтворення і поширення матеріалів є дотримання авторського права в цій галузі, що передбачає можливість автора контролювати цілісність своєї роботи, належне визнання його авторського права та цитування.
Журнал прагне сприяти розвитку глобального відкритого доступу до наукової інформації та досліджень. Видавець надає читачам, вченим і установам вільний онлайн доступ до всіх опублікованих матеріалів (наприклад, для посилання на зміст або завантаження, розповсюдження, друк, копіювання та відтворення на будь-якому носії, крім зміни змісту або для комерційного використання) відповідно до умов ліцензії Creative Commons Attribution Non-Commercial 4.0 International Public License (CC BY-NC). Ліцензія діє за умови, що оригінальний твір цитується. Для використання опублікованих матеріалів в комерційних цілях потрібен письмовий дозвіл Видавця.
Журнал надає негайний відкритий доступ до всіх опублікованих матеріалів, що робить результати дослідження вільно доступними для громадськості та сприяє глобальному обміну знаннями, а це означає наступне:
- кожен користувач мережі Інтернет має вільний і необмежений доступ до повного тексту статей, опублікованих в журналі; рукописи вільно доступні без передплати або фінансових бар'єрів;
- після публікації всі матеріали одразу доступні в онлайн режимі (без тривалого очікування).