Математичні моделі інформаційних потоків у системах електронної контент-комерції

2010;
: cc. 185 - 194

В. Висоцька

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних систем та мереж

Проаналізовано основні проблеми електронної комерції та функціональних сервісів керування контентом. Запропоновано методи вирішення цих проблем.

In the given article main problems of electronically commercial and content management interoperability services are analyzed. New methods for solution of discussed problems are proposed.

1. Берко А.Ю. Системи електронної контент-комерції / А.Ю. Берко, В.А. Висоцька, В.В. Па- січник. – Львів: Вид-во Нац. ун-ту «Львівська політехніка», 2009. – 612 с.
  2. Ландэ Д.В. Сканер системы контент-мониторинга InfoStream / Д.В. Ландэ // Открытые информационные и компьютерные интегрированные технологии: Сб. науч. трудов. – Харьков: НАКУ «ХАИ», 2005. – Вып. 28 – С. 53–58.
  3. Ландэ Д.В. Определение тематической направленности запросов путем анализа набора рейтинговых источников / Д.В. Ландэ, С.М. Брайчевский // Открытые информационные и компьютерные интегрированные технологи: Сб. научн. трудов. – Харьков: Нац. аэрокосмический ун-т «Хаи», 2005. – Вып. 29. – С. 169–174.
  4. Советов Б.Я. Моделирование систем (2-е изд.) / Б.Я. Советов, С.А. Яковлев. – М.: Высшая школа, 1998 р.
  5. Ландэ Д.В. Основы моделирования и оценки електронных информационных потоков: Монография / Д.В. Ландэ, В.М. Фурашев, С.М. Брайчевский, О.М. Григорьев. – К.: ТОВ «Інжиніринг», 2006. – 348 с.