Метод та алгоритм множення у двовимірній системі числення матричного Радемахера

Круцкевич О.Д.

Карпатський державний центр інформаційних засобів і технологій

Представлено теоретичні основи матричної системи числення. Здійснено порівняння швидкодії операції множення над векторним та матричним Радемахером. Подано алгоритм міжбазисного переходу матриця-вектор, вектор-матриця, а також дослідження, які показують альтернативне представлення кодів чисел у матричному Радемахері. Розроблено інформаційну технологію виконання операції множення, яка може бути ефективно використана для створення високопродуктивного, мульти- базисного процесора.

1. Круцкевич О.Д., Николайчук Я.М. Матричні системи числення // Вісник Хмельницького національного університету. – 2007. – № 3, т. 1. – С. 62–64. 2. Угрюмов Е. Цифровая Схемотехника. – СПб.: БВХ-Петербург, 2002. – 528 с. 3. Krutskevych O., Nykolaichuk Y., Kulyna S., Volynskiy O. Theory and technique of high multybazysnyh processors. The issues of Calculation Optimization. – 2009. – Vol. 2. – P. 165–169. 4. Николайчук Я.Н. Программные модели распараллели- вания измерения, кодирования и передачи сообщений унитарным преобразованием СОК / Я.Н. Ни- колайчук, Б.М. Шевчук, А.А. Попов // Материалы VI Всесоюзной школы-семинара. – Львов, 1987. 5. Николайчук Я.М., Волинський О.І., Кулина С.В. Теоретичні основи побудови та структура спецпроцесорів в базисі Крестенсона // Вісник Хмельницького національного університету. – Хмель- ницький. – 2007. – № 3, т. 1. – С. 85–90. 6. Акушский И.Я. Машинная арифметика в остаточных классах / И.Я. Акушский, Д.И. Юдицкий. – М.: Сов. радио, 1978. – 256.