Аналіз систем накопичення та обробки даних туризму

2008;
: cc. 175 - 182

Д. Угрин

Буковинський університет, кафедра інформаційних систем і технологій

Проаналізовано проблеми опрацювання даних туризму та ефективність їх вико- ристання в засобах накопичення та обробки інформації.

In the article the analysis of problem of working of information of tourism is examined that efficiency of their use in facilities of accumulation and treatment of information.

1. Date C.J. and Darwen H.: Databases, Types, and the Relational Model: The Third Manifest (3rd edition). Reading, Mass.: Addison-Wesley. – 2006.
  2. Гектор Гарсиа-Молина, Дженнифер Уидом, Джеффри Ульман. Системы баз данных. – М.: Вильямс, 2003.
  3. Inmon W. H. Building The Data Warehouse (Second Edition). – NY, NY: John Wiley. – 1993.
  4. Гаврилова Т.А., Хорошевский В.Ф. Базы знаний интеллектуальных систем: Учебник. – СПб.: Питер,. 2000. – 384 с.
  5. Codd E. F., Codd S. B., Salley C. T. Providing OLAP (On-Line Analytical Processing) to User-Analysts: An IT Mandate. – Codd E. F.& Associates. – 1993.
  6. Пасічник В.В., Шаховська Н.Б. Сховища даних: Навч. посібник. – Львів «Магнолія 2006», 2007.
  7. Шаховська Н.Б. Моделювання сховищ даних з  невизначеністю  на основі реляційної моделі. Дис. ... канд. техн. наук. – Львів, 2006. – 176 с.
  8. Garretts Summary of Principles of Dataspace Systems, http://aravaipa.eas.asu.edu/wiki/index.php/Garretts_Summary_of_ Principles_of_Dataspace_Systems#Overview. 9. Шаховська Н.Б. Простори даних: поняття та призначення // Матеріали конференції CSIT-2007. – Львів, 2007. – С. 269–277.