Аналіз якісних та кількісних характеристик оцінювання ризиків інформацйної безпеки в системах електронної комерції

2008;
: cc. 183 - 189

І. Рішняк, В. Висоцька

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних систем та мереж

Проаналізовано поняття інформації в аспекті об’єкта права власності та дослі- джено загрози інформаційній безпеці при проектуванні систем захисту інформації.

The analysis of concept of information in the aspect of object of right of ownership is conducted and threats informative safety at planning of the systems of priv are investigational in the article.

1. Берко А.Ю., Висоцька В.А., Чирун Л.В. Алгоритми опрацювання інформаційних ресурсів в системах електронної комерції // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. – 2004. – № 519. – С.10–20.
  2. Берко А.Ю., Висоцька В.А. Проектування навігаційного графу web – сторінок бази даних систем електронної комерції // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – 2004. – № 521. – С.48– 57.
  3. Береза А.М. Електронна комерція. – К., 2002.
  4. Верес О.М., Верес О.О., Рішняк І.В. Методи оцінки та моделі управління банківськими ризиками // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі.-2004.-№519.
  5. Катренко А.В. Ситемний аналіз об’єктів та процесів комп’ютерізації. – Львів: “Новий світ – 2000”, 2003. – С. 286–322
  6. Крупник А. Бизнес в интернет. – М.: Микроарт, 2002.
  7. Рішняк І.В. Роль інформації в управлінні ризиками прийняття рішень // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка” „Інформаційні системи та мережі”. – 2004. – №519.
  8. Питерсон  Дж.  Теория  сетей  Петри  и  моделирование  систем.  –  М.:  Мир,  1984.
  9. Успенский И. Энциклопедия Интернет-бизнеса. – СПб.: Питер, 2001.