Алгоритм точкового сканування зі зсувом для розміщення елементів

2010;
: сс. 3 - 7

Р. Базилевич, Л. Черемисинова*, І. Щерб’юк

Національний університет «Львівська політехніка»,
*Об’єднаний інститут проблем інформатики АН Білорусі

Запропоновано алгоритм розміщення для конструктивних вузлів електронної апаратури на основі точкового сканування зі зсувом елементів. Проведено експериментальні дослідження на тест-задачі Стейнберга.

The placement algorithm for electronic devices by scanning and elements’ shifting is proposed. Experimental investigations were performed at Shteinberg test-case.

1. Базилевич Р. П. Декомпозиционные и топологические методы автоматизированного конструирования электронных устройств / Р. П. Базилевич — Львов: Вища школа, 1981. — 168 с.
  2. Селютин В. А. Машинное конструирование электронных устройств / В. А. Селютин. — М. Сов. радио, 1977. — 383 с.
  3. Базилевич Р. П. Алгоритмические и программные средства для размещения разногабаритных элементов на конструктиве / Р. П. Базилевич, И. Ф. Щербюк // Автоматизация проектирования дискретных систем (НАН Республики Беларусь). — Минск, Беларусь, 2007. — № 6. — С. 157–164.
  4. Базилевич Р. П. Оптимізація розміщення елементів методом точкового сканування / Р. П. Базилевич, І.Ф. Щерб’юк // Комп’ютерні технології друкарства: алгоритми, сигнали, системи. — 2000. — № 4. — С. 179–182.
  5. Базилевич Р. П. Низхідне розміщення різногабаритних елементів з оптимізацією методом сканувальної області / Р. П. Базилевич, І.Ф. Щерб’юк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка»: Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — 2002. — № 468. — С. — 34–37.
  6. R. Bazylevych. VLSI and PCB elements placement optimizing uzing hierarchical scanning area method / R. Bazylevych, T. Telyuk // 42 Intern.Wissenschaftliches Kolloquium. 22-25.09.1997, Band 1, Technische Universitat Ilmenau, 1997, pp. 594–599.