18-20 квітня 2024 року


Конференція «Смарт автоматизація та робототехніка для промисловості майбутнього»

SMARTINDUSTRY-2024

Львів, Україна

Конференція "Смарт автоматизація та робототехніка для промисловості майбутнього"

Конференція "Смарт автоматизація та робототехніка для промисловості майбутнього" фокусується на технічних та практичних аспектах останніх досліджень та результатів міжнародних академіків, вчених та фахівців-практиків.

Метою конференції є обмін передовими знаннями, інноваціями та досвідом в області смарт автоматизації та робототехніки для промисловості майбутнього. Учасники конференції матимуть можливість представити свої дослідження, продемонструвати нові ідеї та взяти участь в дискусіях з провідними експертами у цій галузі.

SMARTINDUSTRY – 2024 створює платформу для обміну знаннями та досвідом для вирішення актуальних завдань, пов'язаних із застосуванням інтелектуальних технологій у промисловому виробництві та робототехніці.

Ключовими аспектами конференції будуть питання відновлення та розбудови післявоєнної України. Для цього в межах конференції буде організовано ряд вузькоспеціалізованих воркшопів.

 

 

ОРГАНІЗАТОРИ

Національний університет «Львівська політехніка»
Львів, Україна

 

НАШІ ПАРТНЕРИ:

SoftServe найбільша ІТ-компанія в Україні, виробник програмного забезпечення та постачальник послуг у розробці, контролі якості та підтримці інформаційних систем і бізнес-рішень. За час свого існування ми здобули довіру понад 100 компаній по всьому світу, включаючи відомі бренди з США, Канади та Західної Європи.

JV SPHEROS-ELECTRON LTD. єдиний виробник систем клімат-контролю для автотранспорту в Україні. Компанія виробляє різні типи рідинних підігрівачів для автобусів, вантажних та комерційних автомобілів, а також будівельної та спеціальної техніки. Крім того, підприємство пропонує автовиробникам кондиціонери, електромеханічні та механічні вентиляційні люки для всіх типів міських та туристичних автобусів, ресивери для пневматичних та гальмівних систем транспортних засобів, паливні баки різних типорозмірів та місткості. Спільне українсько-німецьке підприємство "Spheros-Elektron" було створено в 1996 році, засновниками є Публічне акціонерне товариство "Концерн-Електрон" (Україна) та "Spheros GmbH" (Німеччина).