види

Математична постановка задачі технологічного спрощення прикордонного контролю в автомобільних пунктах пропуску через державний кордон на основі реалізації вибіркових заходів прикордонного контролю

Наведено оптимізаційну комбінаторну модель спрощення прикордонного контр- олю, застосування якої дає змогу начальнику підрозділу охорони державного кордону прийняти доцільне рішення на спрощення через реалізацію сукупності вибіркових заходів прикордонного контролю щодо різних видів, типів та зразків автомобільних транспортних засобів. Дослідження стосується проблематики забезпечення проведення в Україні «Євро-2012».

Відповідальність за екологічні правопорушення, зокрема за ст. 246 – незаконна порубка лісу

Знищення лісових насаджень в Україні є однією з найактуальніших проблем сьогодення, що турбує не лише екологів, а й простих громадян. Неконтрольоване вирубування лісів, особливо в зимовий період, досягає критичного рівня. Щодня нелегально вирубують тисячі дерев. Експерти зазначають, що найоб’єктивніше про зменшення площі українських лісів і про вирубування найстаріших масивів свідчать знімки з космосу.