Якість життя

ЛАНДШАФТНА АРХІТЕКТУРА ЯК ІНСТРУМЕНТ ГАРМОНІЗАЦІЇ ЛЮДИНИ ТА ПРИРОДИ

Ландшафтна архітектура - це комплексне поняття, що включає в себе об’ємно-просторову організацію території, поєднання природних, будівельних і архітектурних компонентів в єдину композицію, яка несе естетичне навантаження та певний художній образ. Це галузь архітектури та комплексний вид мистецтва, що вивчає композицію навколишнього середовища, принципи організації ландшафтів міста та приміських територій.

Промислове відродження як об’єктивна необхідність формування та реалізації нової державної парадигми

Обґрунтовано актуальність формування та реалізації приципово нової державної парадигми промислового відродження як вирішального фактору економічного зростання, зміцнення конкурентних позицій України на внутрішньому та зовнішньому ринку. Досліджено проблемні питання розвитку промисловості. Виявлено чинники успіху країн-лідерів у світовій економіці та ключових галузях промисловості упродовж другої половини XIX ст. – початку XX ст. Визначено рушійні сили формування готовності вітчизняного виробництва до викликів Індустрії 4.0.

PROVIDING QUALITY OF CLINICAL-DIAGNOSTIC LABORATORY ACTIVITY

В статті розглянуто актуальні питання управління якістю медичних послуг і втілення їх в практичну діяльність. Для якості результатів досліджень серйозні проблеми створюються  багатьма об’єктивними  і суб’єктивними чинниками. Для усунення проблемних чинників було взято курс на розроблення національних стандартів у галузі лабораторної медицини, використовуючи міжнародний досвід розробки стандартів, що регламентують вимоги до організації діяльності клініко-дігностичних лабораторій та засобів лабораторного аналізу.