стиск

МЕТОД КОДУВАННЯ КЛАСТЕРИЗОВАНИХ ТРАНСФОРМАНТ В ДИФЕРЕНЦІЙНО-НОРМОВАНОМУ ПРОСТОРІ

В статті показано, що одним з головних призначень проектів розвитку інформатизації держави є належне забезпечення потрібною інформацією центрів аналізу та прийняття рішень. Важливо дотримуватись вимог щодо своєчасності, достовірності та захищеності процесів доставки інформації. Це сприяє розвитку засобів дистанційного збору інформації та її передачі з використанням різних технологічних рішень. Найбільшої затребуваності отримали безпілотні засоби (БЗ). Однак в статті показано, що на практиці існують фактории, які обмежують можливості телекомунікаційного обладнання БЗ.

МЕТОД КОДУВАННЯ ВІДЕОДАНИХ В СПЕКТРАЛЬНО- ПАРАМЕТРИЧНОМУ ПРОСТОРІ

Показано те, що розвиток сучасних інфокомунікаційних систем прямує тенденцією поширеного застосування бездротових технологій. Зростає рівень інтелектуалізації протоколів їх функціонування. Відповідно зростають характеристики бездротових інфокомунікаційних технологій передачі даних. Це сприяє їх використанню для передачі даних з дистанційних роботизованих платформ в процесі інформаційної підтримки функціонування критичної інфраструктури.

МЕТОД ДВОКАСКАДНОЇ ІМПЛАНТАЦІЇ ПРИХОВАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА ОСНОВІ СТЕГАНОКОМПРЕСІЙНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

В статті потреба подальшого розвитку держави безпосередньо пов'язаний з: рішенням питань щодо підвищення обороноздатності та інформаційної безпеки; розвитком інформаційно-інтелектуальних систем. Обґрунтовується необхідність забезпечити потрібний рівень повноти інформації, дотримання вимог її актуальності, досягнення та підтримки належного рівня цілісності, доступності та конфіденційності. В статті наголошено, що для цього будуються комплексні системи кодування та захисту інформації.

Деформаційні структури та поля напружень південно-західного Криму в контексті еволюції Західно-Чорноморського басейну

Вивчити деформації мезорівня (дзеркала ковзання, тріщини, розломи) в породних комплексах різного віку, відновити відповідні їм поля напружень. Порівняти результати з попередніми тектонофізичними даними, з відомими сейсмічними розрізами та механізмами вогнищ землетрусів Кримсько-Кавказької сейсмогенної зони, проаналізувавши їх в контексті тектонічної еволюції Західно-Чорноморського басейну. Визначити тектонічні етапи й уточнити вік деформацій.Методика. Деформації вивчались у двох різновікових осадових комплексах.