Співвідношення об'єктів SH- та VHDL-моделей

Черкаський М.В., Бережанський Ю.І.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем

Розглянуто об’єкти SH та VHDL моделей та їх характеристики. Проведено порівняння моделей. Зроблені висновки про можливості об’єднання моделей.

1. Черкаський М.В. SH-модель алгоритму // Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. – Львів, 2001. – № 433. – С. 127–134. 2. Черкаський М. Структурна складність // Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. – Львів, 2002. – № 450. – С. 121–126. 3. Черкаський М.В., Мурад Хусейн Халіл., “Універсальна SH-модель”, Комп’ютерні системи та мережі // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. – Львів , 2004. – № 523. – С. 150–154.