Концептуальна модель імітаційного алгоритму моделювання роботи мережі з технологією MPLS

2011;
: pp. 244 - 248

С. Кухарєв

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»,
 Навчально-науковий комплекс «Інститут прикладного системного аналізу», кафедра математичних методів системного аналізу

Описано концептуальну модель розробленого імітаційного алгоритму, призначеного для моделювання роботи мереж з технологією MPLS, програмна реалізація якого дає змогу досліджувати завантаженість мережевих елементів, аналізувати та оптимізувати характеристики мереж, а також досліджувати поведінку трафіка різних класів.

We describe a conceptual model developed simulation algorithm designed to simulate the networks with technology MPLS, software implementation which allows to study the workload of network elements, analysis and optimization characteristics of networks and study the behavior of different classes of traffic.

1. Гольдштейн А.Б., Гольдшейн Б.С. Технология и протоколы MPLS. – СПб.: БХВ – Санкт – Петербург, 2005. – 304 с.
  2. Олвейн В. Структура и реализация современной технологии MPLS. : Пер. с англ. – М.: Издательский дом «Вильямс», 2004. – 480 с.
  3. Томашевський В.М. Моделювання систем. – К.: Видавнича група BHV, 2005. – 352 с.: іл.
  4. Шеннон Р. Имитационное моделирование систем – искусство и наука. М.: Мир, 1978.-422 с.
  5. Кельтон В., Лоу А. Имитационное моделирование. Классика CS. 3-е изд. – СПб.: Питер, К.: Мздательская группа BHV, 2004. – 847 с.
  6. Томас М. Томас ІІ. Структура и реализация сетей на основе протокола OSPF, 2-е изд.: Пер. с англ. – М.: Издательский дом «Вильямс», 2004. – 816 с.