Спектральні властивості булевих функцій, реалізовних одним нейронним елементом і суматорами за модулем 2

2012;
: pp. 69 - 76

Ф. Гече1, В. Коцовський1, А. Батюк2

1Ужгородський національний університет,
2Національний університет «Львівська політехніка», кафедра автоматизованих систем управління

Розроблено методи синтезу комбінаційних схем із одного нейронного елемента та суматорів за модулем 2. Встановлено ті основні перетворення у спектральній області булевих функцій, за допомогою яких мовою характеристичних векторів можна встановити реалізованість булевих функцій комбінаційною схемою з одного нейронного елемента та суматорів за mod 2.

We give new algorithms for the synthesis of the combinational circuits including one threshold device and binary adders. We show how we can use the characteristic vectors for checking the realizability of the Boolean function on such circuits.

1. Батюк А.Є. Синтез высокопроизводительных специализированных структур для анализа и обработки изображений в пороговом базисе: Гл. 4 / А.Е. Батюк, В.В. Грицык, Ф.Э. Гече [и др.] // Параллельная обработка информации: монография. В 5 т. Т. 5 / [авт. коллектив]: ред. Б.Н. Малиновский, В.В. Грицык. – К.: Наук. думка, 1990. – С. 319–363.
  2. Гече Ф. Аналіз дискретних функцій та синтез логічних схем у нейробазисі: монографія / Ф. Гече. – Ужгород: Видавництво В. Падяка, 2010. – 210 с.
  3. Дертоузос М. Пороговая логика / М. Дертоузос. – М. : Мир, 1967. – 342 c.
  4. Залманзон Л.А. Преобразования Фурье, Уолша, Хаара и их применение / Л.А. Залманзон. – М. : Наука, 1989. – 493 с.
  5. Ярославский Л.П. Введение в цифровую обработку изображений / Л.П. Ярославский. – М. : Советское радио, 1979. – 312 с.