Зворотні файли пошукових систем із пріоритетом слів

Квурт Л.С., Даниленко Н.Г.

Описано метод пошуку інформації за зворотними файлами з призначенням та використанням пріоритетів слів, наводяться рекомендації щодо визначення тривалості часу обслуговування слів заданого пріоритету.

1. Савельєв А.Я., Новиков В.А., Лобанов Ю.И. Подготовка информации для автоматизированных обучающих систем. – М.: Высш. школа, 1986. – 176с. 2. Leonid Kvurt, Anatoliy Melnyk. Organization of automated tutor system based on education department local area network. Proceedings of the VII-th International Conference CADSM 2003. – Lviv, Publishing House of Lviv Polytechnic National University, 2003. –p.298 – 300. 3. Майоров С.А., Новиков Г.И., Алиев Т.И. и др. Основы теории вычислительных систем. – М.: Высш. школа 1978. – 408с. 4. Квурт Л.С. До питання реалізації дисципліни „Вибір за пріоритетом”// Вісник Львівського політехнічного інституту. – 1977. – №118. – С. 69 – 74.