ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ РОЗПОДІЛЕНИХ БАЗ ДАНИХ В СИСТЕМАХ IIOT

Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, Україна
Національний університет «Львівська політехніка»
Lviv Polytechnik National University

В роботі проаналізовано основні особливості роботи систем Промислового Інтернету Речей. Визначено необхідність використання розподіленої архітектури та  хмарних ресурсів для гнучкого організування роботи промислових систем. Досліджено роботу реляційних баз даних та визначено їх перевагу над нереляційними, зокрема, швидкість оброблення великих обсягів інформації та надійність обслуговування користувацьких запитів. Запропоновано використання розподіленої архітектури баз даних для покращення ефективності обчислень. Визначено переваги залучення хмарних та розподілених технологій в системи IIoT, а також можливість обирати найбільш оптимальні параметри залежно від вимог до роботи промислового виробництва.