Вивчення сучасних рухів земної кори в зоні Закарпатського глибинного розлому

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України
Національний лісотехнічний університет
Національний університет "Львівська політехніка"; Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України
Кафедра вищої геодезії та астрономії, Національний університет “Львівська політехніка”

1. Вировец Ю.Б., Наумов Я.В., Островский А.Л. Эталонный геодезический полигон в горном районе. - Геодезия и картография, 1971, №12.

2. Геологическое сроение и горючие ископаемые Украинских Карпат. - Тр. УкрНИИГРИ, 1971, вып. 25.

3. Гофштейн І.Д., Сомов В.І., Кузнецова В.Г. Вивчення сучасних рухів земної кори в Карпатах.- К.:Наук. думка, 1971.

4. Карпатский геодинамический полигон.- М.:Сов. радио, 1978.

5. Кузнецова В.Г. Локальные временные изменения геомагнитного поля в сейсмоактивном Закарпатском прогибе.- Геофиз. журн., 1981, т. 3, №6.

6. Мельничук М.И. О генетический связи сейсмических процессов с тектоникой Карпатского региона. - Геофиз. журн., 1982, т.4, №2.