Аналіз точності визначення висоти від вимірювань GPS

Автори:
Вармінський та Мазурський університети в Ольштині

Джерела помилок, які спотворюють результати GPS-вимірів, підрозділяються на три групи: помилки власне супутників, помилки приймача, помилки, пов'язані з поширенням хвиль. У кожній з груп виділені кілька факторів. Автор вибрав по одному фактору з кожної групи і зробив аналіз впливу їх на точність визначення висот на еліпсоїді за допомогою GPS-вимірювань.

1. ASHTECH XII GPPS, GPS Post Processing System, Ashtech INC, Sunnyvale, CA, USA, 1990.
2. Hofmann-Wellenhof B., Lichtenegger H., Collins J. GPS Theory and Practice, Spring¬Verlag, Austria, Wien, 1994.
3. Leick A. GPS satellite surveying, John Wiley & sons INC., USA, New York, 1995.
4. Rothacher M., Mervart L. Bernese GPS Software Version 4.0, Astronomical Institute University of Bern, Switzerland, Bern, 1996.
5. Van Sickle J. GPS for Land Surveyors, Ann Arbor Press INC, USA, Michigan, Chelsea, 1996.