Актуальні завдання багатоцільового кадастру та доцільність його функціонування

Національний університет “Львівська політехніка”

У цій роботі аналізуються існуючі вимоги та інтереси до концепції багатоцільового кадастру, аналіз якого базується на дослідженнях ситуацій у кількох країнах світу. В роботі також досліджується вплив на багатофункціональний кадастр таких факторів, як глобальні зміни, технологічний розвиток, вимоги до державних вимог та вимог замовників. На підставі інформації приватного сектору, державних установ та деяких міжнародних організацій доведено, що багатоцільовий кадастр є потенційно важливим державним активом і заслуговує на те, що його буде застосовано в державі.

1. Bela Markus, Laszld Niklasz■ Cadastre - basic component of the Hungarian spatial data infrastructure, 1997.
  2. Diego Alfonso, Erba. Latin American Cadastre: Successes and Remaining Problem, April 2004, Volume 16, N2, Land Lines Newsletter
  3. Ian P. Williamson, et al. Cadastral Country Profile. Field Data Purpose on Cadastral System, Australia, 2003.
  4. Riecken J. The spatial Information Management in the Cadastral and NSDI in Northrhine-Westfalia, Germany, 2000.
  5. Jorgen Skrubbeltrang. Danish Multipurpose Cadastre - Experiences so Far, FIG Working Week 2004, Greece, May 22-27.
  6. Jurg Kaufinann, Cadastre 2014: From Theory to Practice, International Conference: Korea, 2001.
  7. United Nations Economic Commission for Africa, The Future Orientation of Geographic Information Systems (GIS) in Africa, 2000.
  8. World Bank, New opportunities for development the deserticifation convention, November 1998.
  9. World Bank, World Development Report 2005, Washington D.C., Oxford University Press, USA.
  10. Азійський Банк Розвитку. Розвиток інтегрованої кадастрової системи для управління земельних ресурсів і реєстрації прав власності, технічна підтримка для Республіки Узбекистан, 2003.