Точність визначення площ земельних ділянок місцевості

Автори:
Національний університет "Львівська політехніка"

Аналіз формул, запропонований в роботі В. Барановського (Топографо-геодезичне забезпечення ведення державного земельного кадастру. Визначення площ територій.) Показав, що вони не зовсім коректно описують точність визначення площ полігонів. Запропоновано формули, на наш погляд, більш строго описують це явище.

1. Барановский В. Топографо-геодезичне забезпечення ведення державного земельного кадастру. Визначення площ територій / В.Д. Барановський, Ю.О. Карпінський, А.А. Ляшенко // Сер. “Геодезія, картографія, кадастр”. – К., 2009. – 92 с.
2. Бронштейн И.А. Справочник по математике для инженеров и учащихся втузов / И.Н. Бронштейн, К.А. Семендяев. – М.: Наука, 1986. – 544 с.
3. Маслов А.В. Геодезия / А.В. Маслов, А.В. Гордеев, Ю.Г. Батраков. – М.: Недра, 1983. – 183 с.