МОДИФІКОВАНА СТРУКТУРА ДВОРІВНЕВОГО ЦИФРОВОГО СИНТЕЗАТОРА ЧАСТОТИ ДЛЯ ДОЗИМЕТРІЇ

2019;
: pp. 17-20
Національний університет «Львівська політехніка»

Наведена  модифікована  структура  дворівневого  цифрового  синтезатора  частоти,  що  поєднує  в  собі властивості  класичних  дворівневих  цифрових  синтезаторів  частоти  і  генераторів  пуассонівських  імпульсних послідовностей.

[1] V. Kroupa, Direct Digital Frequency Synthesizers, Wiley, 1998.

[2]  J.  Vankka,  Direct  Digital  Synthesizers:  Theory, Design and Applications, Springer, 2001.

[3]  A.  Chenakin,  Frequency  Synthesizers:  From Concept to Product, Artech House, 2010.

[4]  В.  Максимович,  Р.  Стахів, “Дворівневий  синтезатор  частоти”,  Вісник  Національного  університету “Львівська  політехніка” “Комп’ютерна  інженерія  та інформаційні технології”, № 468, с. 29–34, 2002.

[5]  В.  Максимович,  Р.  Стахів, “Аналіз  похибок дворівневого  синтезатора  частоти”,  Вісник Національного університету “Львівська  політехніка” “Комп’ютерна  інженерія  та  інформаційні  технології”,  №  496,  с.  17–22, 2003.

[6]  M.  Alkani,  “A  Flexible  Multichannel  Digital Random Pulse Generator Based on FPGA”, World Journal of Nuclear Science and Tecnology, no. 3, рp. 109–116, 2013.

[7]  A.  Veiga,  “A  Pulse  Generator  with  Poisson-Exponential Distribution  for Emulation  of Radioactive Decay Events”. Conference Paper, February, 2016.

[8] D. Heeger,  “Poisson Model  of  Spike Generation”, Conference Paper. 2000, pp. 18–26.

[9] О. Гарасимчук, В. Дудикевич, В. Максимович, Р. Смук, “Генератори тестових імпульсних послідовностей для дозиметричних  пристроїв”,  Вісник  Національного  університету “Львівська  політехніка” “Теплоенергетика.  Інженерія довкілля. Автоматизація”, № 506, c. 187–193, 2004.

[10]  В.  Максимович,  Р.  Стахів, “Цифровий дворівневий  синтезатор  на  накопичувачі  на  двох комбінаційних  суматорах  з  усуненням  нерівномірності вихідних  імпульсів”,  Збірник  наукових  праць  Української академії  друкарства “Комп’ютерні  технології  друкарства”, № 13, с. 227–234, 2005.

[11] Ю.  Бобало,  В.  Дудикевич,  В. Максимович,  В. Хорошко,  А.  Бісик,  Р.  Смук, Ю.  Сторонський. Методи  і засоби  опрацювання  вихідних  сигналів  дозиметричних детекторів. Львів, Україна  : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009.

[12] Yu. Kostiv, V. Maksymovych, O. Harasymchuk, M. Mandrona.  “Methodology  for  Research  of  Poisson  Pulse Sequence  Generators  Using  Pearsons’s  Chi-Squared  Test”. Sustainable Development.  International  Journal,  vol.  9,  June 2013, Варна, изд. Евро-Експорт ЕООД, с. 67–72.

[13]  Б.  Шнайер,  Прикладная  криптография: Протоколы,  алгоритмы  и  исходные тексты  на  языке  С, Москва, РФ : Триумф, 2002.

[14] М. Иванов. Криптографические методы защиты информации  в  компьютерных  системах  и  сетях, Москва, РФ : НИЯУ МИФИ, 2012.