До питання, чи справді державні суверенітети втрачають свою ментальність?

Національний університет “Львівська політехніка”, Навчально-науковий інститут права та психології
Навчально-науковий інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету “Львівська політехніка”, студент магістратури

У статті подано теоретико-правову характеристику суверенітету сучасних держав
із урахуванням його видів та особливостей його розвитку під впливом деяких процесів,
що відображаються на його змісті. А також визначено чинники втрати суверенітету
державами.

1. Matuzov N. Y. K voprosu o suverenytete lychnosty // Pravovedenye. 1994. № 4. S. 3–14. 2. Baityn M. Y.Sushchnost prava (sovremennoe normatyvnoe pravoponymanye na hrany dvukh vekov). M.: OOO YD “Pravo yhosudarstvo”. 2005. 449 s. 3. Mizhnarodne pravo. Pidruchnyk. Kyiv, Alerta, 2008. 412 s. 4. Khantynhton. C. Tretiavolna demokratyy // Teoryia y praktyka demokratyy. Yzbrannыe tekstы / Pod red. V. Ynozemtseva y B. Kapustyna.M.: Ladomyr, 2006. 610 s. 5. Antonovych M. Demokratychnyi rozvytok derzhavy: zdobutky i problemy // PravoUkrainy. 2003. № 12. S.25-31. 6. Rabinovych P., Venetska O. Mizhnarodni standarty prav liudyny: zahalni oznaky,poniattia. YuVU, № 49 (910), 8-14 hrudnia 2012 r. S. 6.