Розробка інформаційного забезпечення для дослідження об’єктів детектування пасивними детекторами руху

2012;
: cc. 281 - 287

Р. Головацький

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра САП

Запропоновано структурну схему бази даних для дослідження об’єктів детектування пасивними детекторами руху. За результатами проведених досліджень предметної області розроблено її інфологічну та даталогічну моделі, а також розроблено та реалізовано структури таблиць для збереження даних бази даних наукових досліджень. Отже розроблено та реалізовано інформаційне забезпечення для дослідження об’єктів детектування пасивними детекторами руху.

In this paper, the proposed block diagram of a database for researches of the detection of passive motion detector. According to the results of the research subject has been developed its infological and datalogical model, and developed and implemented the structure of tables for data storage database research. Therefore developed and implemented infware for research facilities detecting passive motion detector.

1. Лобур М.В., Головацький Р.І. КМОН інтегрований інфрачервоний детектор руху // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка» № 548, «Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика».
  2. Лобур М.В., Головацький Р.І. Методи адаптації чутливості пасивних інфрачервоних детекторів руху до об’єктів спостереження // Вісник Нац. ун-ту «Львівська політехніка» № 512, «Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика».
  3. Lobur M.V., Golovatsky R.I. Methods of sensitivity management of passive infrared detectors of movement. CADSM 2005, Lviv – Polyana, UKRAINE. – P. 276.
  4. Осуга С. Обработка знаний / Пер. с япон. – М.: Мир, 1989. – 292 с.
  5. Дейт К.: Введение в системы баз данных. – 6-изд. – К.: Диалектика, 1998. – c. 784.