Бібліотека моделей технологічних операцій для аналізу точності процесів виготовлення

2008;
: pp. 126 – 132

Мотика І. І, Недоступ Л. А., Нестор Н. І.

І. І. Мотика1, Л. А. Недоступ2, Н. І. Нестор3

Національний університет «Львівська політехніка»:

1. кафедра систем автоматизованого проектування;
  2. кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань;
  3. технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Composition of library of models for the analysis of exactness of technological processes is considered. A library contains the class of basic structural components of processes of making in sense objective – the oriented approach for construction of models and foresees possibility of addition by his methods for the concrete technological operations.

1. Бобало Ю.А., Кіселичник М.Д., Недоступ Л.А. Системний аналіз якості виробництва прецизійної радіоелектронної апаратури / За ред. Л.А. Недоступа. – Львів: Держ. ун-т “Львівська подітехніка”, 1996. 2. Бородачев Н.А., Абдрашитов Р.М., Веселова И.М. и др. Точность производства в машиностроении и приборостроении / Под ред. А.Н. Гаврилова. – М.: Машиностроение, 1973. 3. Kernytskyy A., Motyka І., Nestor N. Models for the analysis of accuracy of tecnological processes. Proc. of the IX-th International conference CADSM 2007. “The experience of designing and Application of CAD System in Microelectronics”. – Lviv, 2007. 4. Нестор Н.І. Застосування характеристичних функцій для аналізу похибок технологічних процесів // Досвід розробки та застосування приладотехнологічних САПР мікроелектроніки: Тез. доп. 4-ї Міжнар. наук.-техн. конф. – Львів, 1997. 5. Мотика І.І., Нестор Н.І. Аналіз похибок технологічних операцій з використанням характеристичних функцій // Вісн. Держ. ун-ту “Львівська політехніка”. – 1998. – № 327: Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. 6. Пугачев В.С. Теория случайных функций и ее применение к задачам автоматического управления. – М.: ГИФМЛ, 1960.