Information providing units SSCEC to combat crime іn targeted specialized public funds

2014;
: pp. 48 – 53

Vìsn. Nac. unìv. “Lʹvìv. polìteh.”, Ser.: Ûrid. nauki, 2014; 782 (1): 48–53

Vasyl Zakharov

Ph. D. (Doctor of Juridical Sciences), professor at the department of Operational Activities, Lviv State University of Internat Affairs, 26 Horodotska, Lviv, Ukraine

The paper addresses the informational support of operational activities STSBF units, circuits, and methods of obtaining intelligence and its use in combating economic crime in targeted specialized state funds

1. Бутенко Д. В. Поняття та сутність державних позабюджетних соціальних фондів / Д. В. Бутенко // Вісник Національного університету внутрішніх справ. – Харків, 2003. – № 24. –C. 221–225.
  2. Великий тлумачний словник сучасної української мови / уклад. і гол. ред. В. Т. Бусел. – К.: ВТ “Перун”. 2003.– 1440 с.
  3. Журавльов В. Ю. Інформаційне забезпечення оперативно-розшукової діяльності спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю: автореф. дис.... канд. юрид. наук. / В. Ю. Журавльов. – Харків, 2002. – 20 с.
  4. Збірник методичних рекомендацій з документування та викриття злочинів у пріоритетних напрямах та галузях економіки / Л. П. Скалозуб, В. І. Василинчук, В. Д. Сапсай [та ін.]; за ред. О. М. Джужи. – К.: ДП “Друкарня МВС України”, 2008. – 512с.
  5. Міжнародна поліцейська енциклопедія: у 10 т. – Т. 6: Оперативно-розшукова діяльність поліції (міліції) / відп. ред. В. В. Коваленко, Є. М. Моісєєв, В. Я. Тацій, Ю. С. Шемшученко. –– К.: Атіка. – 1128 с.
  6. Овчинский С. С. Оперативно-розыскная информация / под ред. А. С. Овчинского и В. С. Овчинского. – М.: ИНФРА-М, – 2000.– 367 с.
  7. Скалозуб Л. П. Збірник методичних рекомендацій з викриття та документування злочинів у бюджетній сфері / Л. П. Скалозуб, В. І. Василинчук, В. Р. Сливенко, Т. В. Дудченко [та ін.]. – К.: ДДСБЕЗ, 2009. – 427 с.
  8. Скалозуб Л. П. Організація протидії економічним злочинам підрозділами державної служби боротьби з економічною злочинністю: навч.-практ. посіб. / Л. П. Скалозуб,
  9. В. І. Василинчук, В. Р. Сливенко. – К.: РВВ МВС України, 2010. – 174 с.
  10. Тлумачний словник української мови / уклад.: Т. В. Ковальова, Л. П. Коврига. – Харків: Синтекс, 2007.– 672 с.
  11. Фінансове право: навч. посіб. / М. О. Мацелик, Т. О. Мацелик, В. А. Пригоцький; за ред. В. К. Шкарупи.– К.: Знання, 201.– 815 с.