Модифікований метод та НВІС-структура пристрою групового підсумовування для нейроелемента

2012;
: pp. 51 - 57

І. Цмоць, О. Скорохода, Б. Балич

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра автоматизованих систем управління

Модифіковано метод групового підсумовування, розроблено аналітичні вирази для синтезу 7-входового та 15-входового однорозрядних суматорів та синтезовано 7-входовий однорозрядний суматор і пристрій групового підсумовування.

Group summation method has been modified, analytical expressions for 7-input and 15-input single-adders synthesis have been developed, 7-input single-adder and group summation device have been synthesized.

1. Цмоць І.Г. Інформаційні технології та спеціалізовані засоби обробки сигналів і зображень у реальному часі. – Львів: УАД, 2005. – 227 с.
  2. Справочник по цифровой вычислительной технике: (Электрон. вычисл. машины системы) / Б.Н. Малиновский, В.Я. Александров, В.П. Боюн и др. Под ред. Б.Н. Малиновского. – К.: «Техніка», 1980. 320 с.
  3. Цифровая обработка информации на основе быстродействующих БИС / С.А. Гамкрелидзе, А.В. Завьялов, П.П. Мальцев, В.Г. Соколов; Под ред. В.Г. Домрачева. – М.: Энероатомиздат, 1988. – 136 с.
  4. Коуги П.М. Архитектура конвейерных ЭВМ.: Пер. с англ. – М.: Радио и связь, 1985. – 360 с.
  5. Гамаюн В.П. О развитии многооперандных вычислительных структур / В.П. Гамаюн // Управляющие системы и машины. – 1990. – №4. – С. 31–33.
  6. Ромм Я.Е. Методы обработки потока целочисленных групповых данных. Групповые арифметические операции / Я.Е. Ромм // Кибернетика и системный анализ. – 1998. –№3. – С.123–151.
  7. Паулин О.Н. Модель и метод проектирования многооперандных сумматоров на базе симметрических функций / О.Н. Паулин, А.М. Ляховецкий // Тези доповідей на міжнар. конф. з індуктив. моделювання МКІМ-2002. – Львів: ДНДІ, 2002. – С. 208–213.