Дослідження якості води за допомогою пристрою LAB-ON-CHIP

2013;
: pp. 387 - 391

А. Осядач, В. Червецова, О. Файтас, М. Лобур, В. Новіков

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра систем автоматизованого проектування

Розглянуто результати досліджень води за допомогою пристрою lab-on-chip. Встановлено закономірності між концентраціями іонів у розчинах та оптичними показниками спектрометра.

The article deals with the results of studies of water through the device lab-on-chip. It is established the relationships between the concentrations of ions in solutions and optical parameters of the spectrometer.

1. Am Jang, Zhiwei Zou, Lang Kug Lee, Chong H. Ahn, Paul L. Bishop State-of-the-art lab chip sensors for environmental water monitoring // Meas. Sci. Technol. – 2011. – № 22. – C. 1–16.
  2. Лобур М., Матвійків О., Файтас О., Методи спектроскопії та обробка даних спектрального аналізу // Вісник Національного університету «Львівська політехніка» «Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика». – 2011. – № 711. – С. 3–9.
  3. S. Bargiel, A. Górecka-Drzazga, J. A. Dziuban, P. Prokaryn, M. Chudy, A. Dybko, Z. Brzózka, Nanoliter detectors for flow systems // Sens. Actuators. – 2004. – № 115. – C. 245–251
  4. ГОСТ 2874-82 «Вода питьевая – Гигиенические требования и контроль за качеством».