Проблеми утилізації та переробки будівельних відходів

Попович О. Р. Проблеми утилізації та переробки будівельних відходів / О. Р. Попович, Я. М. Захарко, М. С. Мальований // Теорія і практика будівництва : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України ; відповідальний редактор З. Я. Бліхарський. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 321–324. – (Вісник / Національний університет "Львівська політехніка" ; № 755). – Бібліографія: 4 назви.

Попович О.Р., Захарко Я.М., Мальований М.С.

It was considered the question of accumulation and reuse of construction waste. It was proposed methods of recycling construction waste into building materials.

1. Любешкина Е.Г. Твердые бытовые отходы. Проблемы и решения // Пищевая промышленность. – 2001. – 312. – С. 28–30.
2. Multifuktionale, zukunftsorientiertr Rauchgasrei nigungstechniken / Reimann Dieter. O. // Brennst.-Warme-Kraft. – 1991. – 43, №3. – C. E61–E64.
3. http://www.wasterecycling.ru/archive_journal/mai_2006_2/stroitelnye_otho....
4. Альков Н.Г., Коротеев А.С. Комплексная технология многостадийной утилизации твердых бытовых отходов с получением электроэнергии // Известия академии наук. Энергетика. – 2000. – №4. – С.21–29.