Розроблення системи для підбору фільмів з використанням клієнт-серверної архітектури

Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних технологій видавничої справи
Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, Україна
Національний університет «Львівська політехніка», кафедра комп’ютеризованих систем автоматики

​Розроблено систему для пошуку фільмів на основі їх параметрів. Використано мову програмування C# 7 на основі фреймворку WPF і технології Json, LinQ, .NET та XAML. Використано алгоритми сортування методом Шелла, швидке сортування та бінарного пошуку для пришвидшення опрацювання інформації. Використання розробленої системи сприятиме економії часу при підборі фільмів за певними критеріями.

1. Мартин Фаулер. Шаблоны корпоративных приложений.-К.: Видавничий дім «Диалектика-Вильямс», 2019.-544 с.
  2. Гектор Гарсиа-Молина, Джеффри Д. Ульман, Дженнифер Уидом. Системы баз данных. Полный курс.-К.: Видавничий дім «Диалектика-Вильямс», 2018.-1088 с.
  3. Томас Х. Кормен, Чарльз И. Лейзерсон, Рональд Л. Ривест, Клиффорд Штайн. Алгоритмы: построение и анализ.-К.: Видавничий дім «Диалектика-Вильямс», 2018.-1328 с.
  4. Альфред Ахо, Джон Хопкрофт, Джеффри Ульман. Структуры данных и алгоритмы. Классическое издание.-К.: Видавничий дім «Диалектика-Вильямс», 2019.-400 с.
  5. Джозеф Албахари, Бен Албахари. C# 7.0. Справочник. Полное описание языка. -К.: Видавничий дім «Диалектика-Вильямс», 2019.-1024 с.
  6. Эндрю Троелсен, Филипп Джепикс. Язык программирования C# 7 и платформы .NET и .NET Core. -К.: Видавничий дім «Диалектика-Вильямс», 2019.-1328 с.
  7. Джон Скит. C# для профессионалов: тонкости программирования.-К.: Видавничий дім «Диалектика-Вильямс», 2019.-608 с.
  8. Мэтью Мак-Дональд. WPF: Windows Presentation Foundation в .NET 4.5 с примерами на C# 5.0 для профессионалов.-К.: Видавничий дім «Диалектика-Вильямс», 2017.-1024 с.