Історія проведення конференції CPEE

Ми проводимо 20-ту по черзі конференцію циклу «Обчислювальні проблеми електротехніки», присвяченого розробці сучасних засобів для аналізу та проектування складних електричних та неелектричних систем, розробці ефективних підходів та методів обробки сигналів, аналізу та проектування електричних й електронних кіл та електромагнетних полів.

Проведення Міжнародних конференцій «Обчислювальні проблеми електротехніки» CPEE було започатковано у 1999 внаслідок угоди про співпрацю між кількома українськими та польськими університетами. Основну роль відігравали Національний університет «Львівська політехніка», Україна, та Варшавський Технічний Університет, Польща. З того часу конференції проводяться кожного року, ставлячи собі за основну мету обговорення сучасних тенденцій при проведенні обчислень в електротехніці (переважно обробка сигналів, теорія електричних кіл та електромагнетного поля), спрямованих на нові підходи в математичному аналізі, методах оптимізації та проектування різноманітних електричних систем. Протягом перших років учасниками були лише українські та польські дослідники. З часом ряди учасників конференції поповнили науковці з Чехії, Словаччини, Угорщини, Румунії, Великобританії, Франції, Японії та Росії. У 2018 році конференцію було проведено у Словаччині. У 2019 році Україна перейняла естафету проведення конференції.

Місця проведення CPEE

CPEE 1999 Алушта, Україна