Автоматична система контролю та забезпечення стабільності роботи мобільного евтектичного температурного репера

Прохоренко С.В.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра інформаційно-вимірювальної техніки

Запропоновано методологію побудови системи контролю та управління мобільним температурним репером з робочим матеріалом – розплавом евтектичної концентрації на основі раніше випробуваних нами технічних рішень.

1. Прохоренко С., Стадник Б., Войтурський Я. Попередні результати апробації темпе- ратурного репера на базі In-Ga-Sn евтектики // Вимірювальна техніка та метрологія . – 2003. – 63. – 32 с. 2. Prokhorenko S.V., Mudry S.I. Metal Melts at the Clusters and Fractals Representation // Acta Metalurgika Slovaca. – 2001. – 7. – Р. 422–426. 3. Прохоренко С., Стадник Б., Бояр З. Контроль гравітаційної седиментації робочого елементу температурного репера з викорис- танням методики акустичної емісії // Вимірювальна техніка та метрологія. – 2002. – № 59. – С. 76–80. 4. Prokhorenko S., Stadnyk B., Bylica A. Determination of structural and thermal-physics requirements of stabilization of an equilibrium crystallization of a eutectic alloys // Archives of Foundry. – 2002. – Vol. 2. – N 6. – P. 189–194. 5. Прохоренко С., Стадник Б.. Гомогенізація евтектичного розтопу температурного репера шляхом віброобробки // Вимірювальна техніка та метрологія. – 2002. – № 61. – С. 44–46. 6. Prokhorenko V., Bylica A., Mudry S., Prokhorenko S. Effect of magnetic field and cooling speed on crystallization processes of Sn-Bi alloys // Acta Metalurgika Slovaca. – 2001. – 7.– Р. 412–415.