Особливості комп'ютерного представлення теплового зображення

Боженко І.Б., Грицьків З.Д., Кондратов П.О.

Пропонується математичне забезпечення для збирання, збереження й опрацю- вання зображень, отриманих тепловізійною камерою. Розглянуто особливості його програмної реалізації.

1. Боженко І., Воронов С., Кондратов П., Шаблатович А. Відеопроцесор сумарно-різницевої обробки для системи тепловізійного моніторингу енергетичних об’єктів // Електроніка і зв’язок. – 25 Lviv Polytechnic National University Institutional Repository http://ena.lp.edu.ua 2003. – №19. – С. 87–89. 2. Боженко І., Клушин Ю., Кондратов П. Відеопроцесор для системи тепло- вого моніторингу енергетичних об’єктів // Вісн. Hац. ун-ту “Львівська політехніка”. – 2004. – № 523. – С. 3–6. 3. Hrytskiv Z., Kondratov P. The ways of multispectral devises constraction for thermal object vizualization // Telecomunications in Modern Satellite, Cable and Brodcasting Services. Proceedings. – Nis, Serbia, 1999. – Vol. 1. – Р. 184–185. 4. Колобродов В., Шустер Н. Тепловізійні системи. – К.: НТУУ “КПІ”, 2001. – 340 с. 5. Кравченко В., Стефанов В. Обработка тепло- визионных изображений для визуального распознавания // Фотоэлектроника и приборы ночного видения. – М.: Орион, 2004. – С. 209. 6. Мазуров А., Николаев Е. Искажения при цветовом кодировании черно-белых изображений // Техника средств связи. Сер. ТТ. – 1984. – № 1. – С. 59–60.