Вплив організації діагностичних ядер на характеристики системи опрацювання сигналів

Ваврук Є.Я.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра електроних обчислювальних машин

Проаналізовано структури діагностичних ядер та систем опрацювання сигналів. Визначено вплив діагностичного ядра на апаратні та часові затрати, достовірність і надійність роботи системи опрацювання сигналів.

1. Щербаков Н.С., Достоверность работы цифровых устройств. – М.: Машиностроение, 1989. – 224 с. 2. Ваврук Є.Я. Вибір діагностичного ядра для системи опрацювання сигналів // Зб. наук. праць ІПМЕ НАНУ. – 2006. – Вип. 34. – С. 23–29. 3. Ваврук Є.Я. Організація контролю і діагностики бортових пристроїв опрацювання сигналів у режимі реального часу// Збірник матеріалів міжвузівської науково-технічної конференції науково-педагогічних працівників. – Львів: Ліга-Прес, 2006. – С. 191–192.