Синхронізація зображень у мультимоніторних системах

Іващук Т.С., Квурт Л.С.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра електронно-обчислювальних машин

Метою цієї роботи є дослідження різних аспектів роботи мультимоніторних систем. Використання таких систем є дуже перспективним, оскільки дає змогу відобра- жати більше інформації у разі зменшення вкладень порівняно з одноекранними системами. Постає задача організації роботи мультимоніторної системи. Для цього можна використати декілька методів. Три з них розглянуті в даній роботі. Для моделювання роботи мультимоніторної роботи запропоновано використовувати комп’ютерну мережу.

1. Квурт Л.С. Мультимоніторні комп’ютерні системи // Зб. матеріалів II Міжвуз. НТК наук.-педагог. працівників “Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні”. – Львів: Ліга-Прес, 2007. – С. 220–221. 2. Блінова Т.О., Порєв В.М. Комп’ютерна графіка. – К.: Юніор, 2004. – 456 с.