До питань проектування багатофункціональних пристроїв

Квурт Л.С.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра електронних обчислювальних машин

Означено тенденції розвитку технічного оснащення в діяльності людини та створення багатофункціональних пристроїв, проаналізовано умови їх побудови, наведено приклади використання реляційної алгебри у проектуванні конкретних багатофункціональних пристроїв.

1. Шелухин А., Гончаров К., Зыков Е. Домашине универсалы: изобилие функций за малые деньги? // hi-Tech PRO. – 2008. – №9. – С.56–62. 2. Майоров С.А., НовиковГ.И., Алиев Т.И. и др. Основы теории вычислительныx машин. – М.: Высш. школа,1978. – 408 с. 3. Botchkariov A., Kvurt L. Implementing the multiagent systems'basic functionality. Рroceedings of the 2 International Conference ACSN-2005.-Lviv, Рublishing House of Lviv Рolitechnic National University, 2005. – P. 115–117.