Оцінювання апаратних витрат на реалізацію матричної одноярусної комутуючої мережі на ПЛІС сімейства Virtex

Козак Н.Б.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра електронних обчислювальних машин

Для деяких багатопроцесорних систем на кристалі потрібно використовувати неблокуючі комутаційні мережі. Разом з тим функціонування такі системи вимагають високої швидкодії. Матрична одноярусна комутуюча мережа володіє властивістю неблокуючої і є найшвидшою серед всіх комутуючих мереж. Недоліком цієї комутуючої мережі є великі апаратні витрати на її реалізацію. Але зі збільшенням інтеграції ПЛІС реалізація одноярусної комутуючої мережі стала доцільною. Отже, необхідно розглянути її реалізацію на ПЛІС.