Апаратно-програмне моделювання підсистеми визначення координат за методом центра мас

Миц А.М.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра електронних обчислювальних машин

Розглядається апаратно-програмна реалізація алгоритму обчислення координат об’єкта методом центра мас. А саме: обробка вхідного аналогового сигналу, бінаризація кадру, який взято з відеоряду шляхом кадрування, та визначення координат об’єкта методом центра мас.

1. Миц А.М., Пуйда В.Я. Підсистема спостереження за літаками в повітряному просторі аеропорту // Вісн. Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. – 2008. – № 603: Комп’ютерні системи та мережі. – С. 102–104. 2. Myts A., Puyda V. “Матеріали 3-ї Міжнар. наук.-техн. конф. ACSN-2007.” “Сучасні комп’ютерні системи та мережі: розробка та використання” 20–22 вересня 2007 р. – Львів, Україна, «The subsystem of input of image in the system of supervision after mobile object». – С. 174–175, Львів, Україна, 2007 р.