Soft-процесорний пристрій на базі сучасних ПЛІС для реалізації алгоритму адаптивного порівняння інформаційних об'єктів

Клятченко Я.М., Тарасенко В.П., Тарасенко-Клятченко О.В., Тесленко О.К.

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем

1. http://www.аntіplаgіаt.ru 2. Тарасенко В.П. Автоматизація оцінки оригінальності інформації / В.П.Тарасенко, А.Ю. Михайлюк, О.К. Тесленко, О.С. Осипов // Наукові записки українського науково-дослідного інституту зв’язку. – 2007. – № 1. – С. 95–100. 3. Тарасенко В.П. Ефективність ПЛІС-реалізацій адаптивного порівняння послідовностей символів / В.П. Тарасенко, О.К. Тесленко, Я.M. Клятченко // Науковий вісник Чернівецького університету: Зб. наук. праць. – Вип. 446. – Чернівці. – С. 23–29. –(Серія “Комп’ютерні системи та компоненти”). 4. Тaрacенкo В.П. Cтруктури для ПЛІС реалізацій детального адаптивного порівняння послідовностей символів / В.П. Тaрacенкo, O.К. Теcленкo, Я.M. Клятчeнкo // Міжвузівський збірник наукових праць “Наукові нотатки”. – Вип. 27. – Луцьк, 2010. – С. 306–314. 5. Тарасенко В.П. Команди спеціалізованого процесора на ПЛІС для адаптивного порівняння інформаційних об’єктів / В.П. Тарасенко, О.К. Тесленко, Я.M. Клятченко А.Ю. Михайлюк // НАУ “ХАІ”, Наук.-техн. журн.“Радіоелектронні і комп'ютерні системи”. № 7. – 2010. – С. 220–225. 6. Тарасенко В.П. Швидкісне адаптивне порівняння / В.П. Тарасенко, О.К. Тесленко, Я.М. Клятченко // Сучасні комп'ютерні системи та мережі: розробка та використання // Матер. 4-ї Міжнар. наук.-техн. конф. АСSN-2009. – Львів: НВФ “Українські технології”, 2009. – С. 253–255. 7. Пат. № 61653 G06F 7/38. Пристрій для детального адаптивного порівняння символьних послідовностей / В.П. Тарасенко, О.К. Тесленко, Я.М. Клятченко НТУУ КПІ; заявл. 29.22.2010; опубл. 25.07.2011 бюл. № 14.