Метод кореляційного опрацювання інформаційних даних, структура та компоненти високопродуктивних кореляторів у базисі Хаара-Крестенсона

Албанський І.Б

Тернопільський національний економічний університет

Запропоновано методи кореляційного опрацювання даних на основі кореляційних функцій у різних теоретико-числових базисах. Подано структурну блок-схему швидкодіючого корелятора у базисі Хаара–Крестенсона.

1. Николайчук Я.М. Теорія джерел інформації / Я.М. Николайчук. – Тернопіль: ТзОВ “Терно- граф”, 2010. – 536 с. 2. Албанський І.Б. Дослідження інформативності алгоритмів процесорів обчислення автокореляційних функцій / Албанський І.Б.// Вісник Тернопільського національного технічного університету. – 2011. – Том 16. – № 3. – С. 227–235. 3. Вентцель Е.С. Теория вероятности. – М.: Наука, 1969. – 576 с. 4. Ланге Ф.Г. Корреляционная электроника. – Л.: Судпромгиз, 1963. – 448 с. 5. Колмогоров А.Н. Теория вероятности и математическая статистика [Cб.] / Отв.ред. Ю.В. Прохоров; [АН СССР, Отд-ние математики]. – М.: Наука, 1986. – 534 с. 6. Мирский Г.Я. Аппаратурное определение характеристик случайных процессов. – М.: Энергия, 1972. – 456 с. 7. Серебряников М.Г., Первозванский А.А. Выявление скрытых периодичностей. – М.: Наука, 1965. – 244 с. 8. Цветков Э.И. Основы теории статистических измерений. – Л.: Энергоатомиздат, 1986. – 256 с. 9. Николайчук Я.М. Теорія джерел інформації / Николайчук Я.М. – 2-ге вид., випр. – Тернопіль: ТзОВ “Терно-граф”, 2010. – 536 с. 10. Сегін А.І. Оцінка впливу старіння інформації на кореляційній моделі багатоканальних об‘єктів управління / Сегін А.І. // Розвідка і розробка нафтових і газових родовищ. Серія: Технічна кібернетика та електрифікація об’єктів паливно-енергетичного комплексу. – № 36. Т6 – Івано-Франківськ: ІФДТУНГ, 1999. – С. 80–88. 11. Kenefic R.J., Barchak J.E. Exact Detection Performance for Broadband Correlators // IEEE Transactions on Aerospace and Electronic Systems, Mar. 1983, AES-19, pp.320-322. 12. Николайчук Я.М. Функции взаимокорреляционной связи и их применение для вычисления структурной функции / Николайчук Я.М. // Тезисы докладов ІІ Всесоюз. конф. “Технические средства для диагностики заболеваний ССС”.– Москва, 1987. 13. Пітух І., Николайчук Я., Возна Н. Принципи побудови комп’ютерних мереж з глибоким розпаралелюванням інформаційних потоків на основі матричних моделей руху даних // Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. Радіоелектроніка та телекомунікації. – 2004. – № 508. – С. 263–268. 14. Албанський І.Б. Дослідження системних характеристик складності кореляційних спецпроцесорів, реалізованих у різних ТЧБ / Албанський І.Б. // Поступ в науку: зб. наук. праць Бучацького інституту менеджменту і аудиту. – Бучач. – 2010. – № 6. – С. 67.