Система автоматичного керування складським приміщенням

Яцук Ю.В., Павельчак А.Г., Бобош М.В.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра комп’ютеризованих систем автоматики

Розроблено систему автоматичного керування складським приміщенням з викорис- танням програмованих логічних контролерів, реалізовано та протестовано на виготов- леному макеті чотири режими роботи програми. Створено автоматизоване робоче місце оператора за допомогою системи диспетчерського контролю та управління.

1. Бергер Г. Автоматизация с помощью программ STEP7 LAD и FBD. – Изд. 2-е, перераб. – 2001. – 605 с. 2. Бергер Г. Автоматизация посредством STEP 7 с использованием STL и SCL и программируемых контроллеров SIMATIC S7-300/400. – 2001. – 776 с. 3. Jones C.T. STEP 7 in 7 Steps. – First Edition. – 2006. – 464 р.