16-18 жовтня 2024 р.


VIIІ Міжнародний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування»

ЕкоКонгрес 2024

Національний університет «Львівська політехніка»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIIІ Міжнародного конгресу «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться 16- 18 жовтня 2024 р.

До участі в конгресі запрошуються: представники підприємств (організацій), студенти, аспіранти, докторанти, викладачі й співробітники ЗВО, вчені та всі бажаючі.

Метою конгресу є зустріч фахівців з усіх компонентів сталого розвитку: екологічного, економічного та соціального для обміну ідеями, обговорення тенденцій сталого розвитку, формування напрямів та планів подальших досліджень, встановлення плідних контактів, заохочення талановитої молоді до наукового пошуку. Очікуємо дискусій щодо успішного застосування сучасних природоохоронних технологій, виконання природоохоронних завдань, забезпечення збалансованого розвитку суспільства. Це стане підставою для прийняття екологічно та економічно виважених рішень, підвищення екологічної свідомості населення, сприятиме оздоровленню навколишнього природного середовища, що має важливе природоохоронне, естетичне, наукове, освітнє, рекреаційне, оздоровче й ресурсне значення.

Проблематика конгресу:

  1. Екологічні аспекти, збереження біорізноманіття, моніторинг, аудит, системний аналіз та оцінка ризику;
  2. Відновлювані та нетрадиційні джерела енергії;
  3. Інноваційні природоохоронні технології. Технології підвищення ефективності використання матеріалів, води та енергії. Екоіновації в архітектурі;
  4. Освіта та виховання для сталого розвитку;
  5. Економіко-управлінський супровід розроблення, впровадження і комерціалізації екоінновацій у системі сталого розвитку;
  6. Розвиток екологічного туризму в аспекті сталого розвитку;
  7. Цивільна безпека в аспекті сталого розвитку.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Ваша участь у Конгресі є важливою. Радо запрошуємо Вас до Львова, історичного та культурного центра України.

 

01 жовтня до 18:00 год необхідно зареєструватися на Конгрес. Для цього потрібно перейти за посиланням: https://forms.gle/CGy8uwkkhL2MtzvTA і заповнити форму реєстрації.

Партнери