До питання обліку похибок, залежних від перевищення, при високій точності нівелювання

Національний лісотехнічний університет України
Державний інститут інженерно-технічних пошуків

В результаті аналізу механізму накопичення похибок, що залежать від перевищень. запропонована методика обліку сумарного впливу цих похибок в результати нівелювання різних періодів, а також рекомендації, що доповнюють вимоги інструкції та дозволяють своєчасно з'ясувати особливості дії досліджуваних похибок при виконанні високоточного нівелювання тих чи інших комплектом інструментів.

1.     Бурилков Т. Първи результата при измерване с новия компенсаторен нивелир №'002.' — «Изв. Главного управления геодезии и картографии», 1974, № 3 (Болг.).

2.     П а в л и в П. В. Исследование ошибок, зависящих от превышений, при нивелировании вдоль рек. — «Геодезия, картография и аэрофотосъемка», 1966, вып. 5..

3.     Инструкция по нивелированию I, II, III и IV классов. М., «Недра», 1974.