Згущення планового геодезичного обгрунтування методом гірополігонометричних ходів

Національний університет "Львівська політехніка"

У цій статті наводяться результати польових експериментальних досліджень згущення геодезичних мереж тріангуляції 3 і 4 кл. методом гірополігонометричних ходів за допомогою гіротеодоліта ГІ-Б2, який пройшов спеціальні перевірки та дослідження. Робиться висновок про можливості згущення геодезичних мереж методом гірополігонометричних ходів. При цьому не потрібно будівництво високих сигналів, особливо на привязочних сторонах.

1. Сидорик Р. С., Русин М. Н. О точности определения астрономического азимута гиротеодолитом ГИ-Б2. — «Изв. вузов. Геодезия и аэрофотосъемка», 1973, № 1, с. 89—92.
2. Чеботарев А. С., Сели- ханович В. Г., Соколов М. Н. Геодезия. Ч. 2. М., Геодезиздат, 1962, 343 с.
3. Haimos F. А jelenleg alkalmarot giroteodolitok es värhatö fejlädesük. — «Bänyasi. es kohasi. lapok. Bänyäsi.», 1975, N 10, c. 679—685.
4. Haimos F. Einige Probleme der zweckmäßigen Anwendung von Kreiseltheodoliten in der Ingenieurgeodäsie. — «Allg. Vermess. — Nachr.», 1974, N 5, c. 179—184.