Турбулентний метод визначення і врахування атмосферних впливів на світло і радіо дальномірні вимірювання

Національний Університет "Львівська політехніка"
Національний університет "Львівська політехніка"
Національний університет "Львівська політехніка"

Мета статті - дати теоретичне обгрунтування і показати можливість практичного використання турбулентності атмосфери для визначення і обліку атмосферних вплив на результати світо і радіодальномерних вимірювань.

1. Джуман Б. М. Редуцирование зенитных расстояний на периоды спокойных изображений // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. 1978. Вып. 28.
  2. Джуман Б. М., Павлив П. В., Стасишин И. И. Метод определения нивелирной рефракции // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. 1979. Вып. 30.
  3. Островский А. Л., Сидорик P C. Определение промежутков времени суток с минимальным действием земной рефракции по радиационному балансу // Инженерная геодезия. 1966. Вып. 3.
  4. Островский А. Л., Суюнов А. С. Турбулентный метод учета вертикальной рефракции в условиях Средней Азии // Геодезия картография и аэрофотосъемка. 1989. Вып. 49.
  5. Островский А. Л., Джуман Б. М., Заблоцкий Ф. Д., Кравцов Н. И. Методы определения и учета атмосферных влиянии на астрономо-геодезические измерения. М, 1989.
  6. Robitsch М Die mittere Abname des Dampfdruckes mit der Höhe // Metodolog. Zeitschr. 1944. Bd. 61.