Перевірка формули оцінки точності трилатераційних побудов на мережах з трикутників будь-якої форми

Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет "Львівська політехніка"

Пошук закономірностей накопичення похибок практично можливий лише в мережах, побудованих з ідеальних фігур. Реально створювані мережі складаються з фігур довільної форми. Через це з'являються похибки в оцінці точності елементів реальної мережі, що проводяться не тільки по наближеним, але і за суворими формулами.

1. Костецкая Я. М. К вопросу оценки точности сплошных сетей трілатерации // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. 1967. Выл. 6.
  2. Костецкая Я. М. О точности определения дирекционных углов в сплошных сетях трілатерации // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. 1974. Вып. 20.
  3. Костецкая Я. М. Поперечный сдвиг пунктов в сетях трілатерации // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. 1978. Вып. 28.