Цифровий прецизійний волоконно-оптичний ґравіметр

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Науково-виробниче підприємство :"Фотон"

1. Демьяненко П.А. Точность измерений посредством волоконно-оптических датчиков (проблеми и пути их решения) // Оптоэлектроника и полупроводниковая техника. - 1995. - Вьіп.29. - С.88-93.).
2. Демьяненко П. А., Зиньковский Ю.Ф., Прокофьев М. И. Прецизионный цифровой акселерометр с волоконно-оптическим датчиком. // Радиоэлектроника. – 1997. – Т.40 - №1 – С.39-47. (Известия высш. учеб. заведений).