Автоматичне визначення коливань зображень візирних цілей

Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет “Львівська політехніка”

З метою спрощення схеми вимірювань і підвищення її надійності нами розроблено автоматичне відліковий пристрій для визначення максимальної амплітуди коливань зображення за схемою пікового детектора.

1. Джуман Б. М. Павлив П. В. Об определении допустимых колебаний изображений при высокоточном нивелировании. // Геодезия и картография. 1977, № б, с. 35-36.

2. Колос А. С. Экспериментальная проверка оптико-электронного устройства для определения колебаний изображений визирной цели. // Геодезия, картография и аэрофотосъемка, 1988, вып. 48, с. 44-46.

3. Колос A.C., Баран М.А., Готра З.Ю., Рыхлинская С.И. Исследование факторов, влияющих на разрешающую способность масочных кинескопов. №7. "Техника кино и телевидения”, 1981, с. 49-50.