Оцінка радіометрії аерокосмічних зображень з використанням лінійної моделі з ваговими характеристиками

Автори:
Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено математичну модель оцінки радіометрії образу, в якій використані вагові коефіцієнти, що дають можливість диференційовано описати якість зображення. Наведено результати експериментальних робіт по інтерпретації на цифрових знімках основних елементів кадастрових карт.

1.    Дорожинський О.Л. Фотограмметрія /Дорожинський О.Л., Тукай Р.// Вид-во НУ «Львівська політехніка», – Львів, 2008. – с.330.
2.    Тайц А.А. Эффективная работа: Photoshop 7 /Тайц А.А., Тайц А.М., Петров М.Н.// СПб.: Питер, 2004.-765с.
3.    Шлихт Г.Ю. Цифровая обработка цветных зображений /Шлихт Г.Ю.//-М., Издательство ЭКОМM, 1997.-336с.
4.    Ciolkosz A. Interpretacja zdjec lotniczych /Ciolkosz A., Miszalski J., Oledzki I.// W-wa: Wyd-wo naukowe PWN, 1999.- s.459.
5.    Gonzalez R.C. Digital lmage Processing /Gonzalez R.C., Wintz P.// – Second Edition. – Addi.
6.    Kurczynsky Zd. Lotnicze i satelitarne obrazowanie Ziemi.cz.1 i cz.2. /Kurczynsky Zd.//- Warszawa. Oficyna Wydawnicza Politechmiki Warszawskicj, 2006.- 582c.
7.    Wolniewicz W. Geometrical Capacity of the VHRS Images Collected with Significant off-nadir Angle /Wolniewicz W.// ISPRS Hannover Workshop 2005: High-Resolution Earth Imaging for Geospatial Information. Hannover, Germany, 17-20 May, 2005. Vol.2, N03/-s.10-15.
8.    Geosystem: www.vingeo.com