В роботі встановлено взаємозв’язок між структурою та властивостями одношарових та багатошарових композитних вуглець-керамічних покриттів на основі літій-манганової шпінелі на алюмінієвій підкладці, що дало можливість оптимізувати структуру нових катодних матеріалів, перспективних для використання в хімічних джерелах струму. За допомогою вольтамперометрії та гальваностатичного циклування вивчені їх електрохімічні властивості, встановлена кількість речовини, що приймає участь в електрохімічних процесах, здатність до розряду великими струмами та працездатність при тривалому циклуванні.
[1] Kalinushkin E., Pinchuk S., Levko О. and Gorulia N.: Metallovedenie i Termicheskaya Obrabotka Metallov, 2006, 4, 77.
[2] Pinchuk S. and Levko О.: Mezhdunar. Symposium “Ingeneriya Poverhnosti, Novye Poroshkovye Kompozicionnye Materialy, Svarka”. Belarus, Minsk 2011, 154.
[3] Pinchuk S. and Levko О.: 11 Mezhdunar. Conf. “Novye Materialy i Technologii: Poroshkovaya Metallurgia, Kompozicionnye Materialy, Zaschitnye Pokrytiia, Svarka”. Belarus, Minsk 2014, 87.
[4] MacDonald R.: Impedance Spectroscopy. Emphasizing Solid Materials and Systems. Wiley, New York 1987.
[5] Yankovskyi A., Bessalova T. and Kedrinsky I.: Electrokhimiya, 1968, 4, 1483.