Модель життєвого циклу опрацювання електронного комерційного контенту в системах електронної комерції

Національний університет "Львівська політехніка", кафедра інформаційних систем та мереж; Університет Оснабрюка, Інститут комп’ютерних наук, Німеччина
Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних систем та мереж,

У даній статті запропоновано функціонально-логістичну модель опрацювання комерційного контенту як етап життєвого циклу контенту в системах електронної комерції. Модель опрацювання комерційного контенту описує процеси формування інформаційних ресурсів в системах електронної контент-комерції та спрощує технологію управління комерційним контентом. У цій роботі проаналізовано основні проблеми електронної контент-комерції та функціональних сервісів опрацювання комерційного контенту. Запропонована модель дає можливість створити засоби опрацювання інформаційних ресурсів в системах електронної контент-комерції та реалізувати підсистеми формування, управління та супроводу комерційного контенту.

1. A. Bereza , I. Kozak, and F. Levchenko, Ecommerce. Kyiv, Ukraine: KNEU, 2002. (Ukrainian)
  2. A. Berko , V.Vysotska and V.Pasichnyk, Electronic content commerce systems. Lviv, Ukraine: NULP, 2009. (Ukrainian)
  3. E. Bolshakova , E. Klyshynskyy , D. Lande , A. Noskov , O. Peskova , and E. Yahunova , Automatic processing naturally texts on language and computer linguistics. Moscow, Russia: MYEM, 2011. (Russian)
  4. S. Braychevskyy  and D. Lande , “Modern information streams”, Naukovo-tekhnichna Informatsiya, no. 11, pp. 21-33, Kyiv, Ukraine, 2005. (Ukrainian)